KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613604
nr 1361 3604
Berit Zetterman, komposition. Signerad. Olja på pannå, 119x89 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:39:25
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
6